Rreth nesh

Me 9 vjet eksperiencë, LIFTPAND specializuar në projektimin, prodhimin dhe shpërndarjen e ndryshme të mjeteve heqjen, materialit trajtimin e pajisjeve dhe slings heqjen. Ne kemi bashkë-investuar me fabrika sidomos në ngritje elektrike, ngritje manual dhe winches. Shumica e fabrikave tona kanë certifikatë ISO 9001 dhe janë furnizuesit e artë e SGS. Të gjitha blloku zinxhir manual, bllok levë, ngre lart elektrike, kamion paletë dhe slings kanë kaluar TUV GS & CE miratim.

Prodhimet tona janë eksportuar në më shumë se 50 vende dhe rajone të gjithë botën në Evropë, Afrikë, Mesme-Lindore, Azia dhe Amerika e Jugut, etj kanë fituar një reputacion të mirë në mesin e klientëve tanë, duke siguruar cilësi të lartë, të sigurt dhe produkte të besueshme si dhe të shpejtë dhe efikase.

Ne kemi 2 teknikë për të zhvilluar dhe kërkimin e mjeteve të përshtatshme dhe të kualifikuar heqjen për klientët të nderuar. Ekipi QC ynë do të bëjë inspektimin në pjesë më të madhe të këmbimit dhe inspektimin përfundimtar marrjen e mostrave për urdhërat tona në bimë. Ne gjithashtu kemi shitje profesionale ndërkombëtare në të njohur me tregun dhe botën e biznesit. Ne lidhje me "çmime të arsyeshme, kohën efikase të prodhimit dhe të mirë pas shitjes shërbimi", si parim tonë. Hulumtimi i vazhdueshëm dhe zhvillim siguron klientët tanë për të qasen produktet e fundit dhe qëllimi efektiv technologies.Our është për të arritur zhvillim të përbashkët dhe përfitime me klientët. mirëpritur të na dhe kontakt vizitoni na!

Cache_-25f82d86ac65bdb3.

Ekipi ynë
Anëtarët e ekipit janë partnerë për të arritur të shkëlqyer së bashku karrierës, dhe suksesi është qëllimi i të dy ndërmarrjeve dhe individëve. Arsyeja pse kompania ka bërë arritje në industrinë heqjen është që ne t'i përmbahen filozofinë e biznesit të "absolutisht produkteve fund të lartë, absolutisht të drejta dhe çmim të arsyeshëm".

Koncepti kulturor
Që nga themelimi i saj, kompania ka qenë respektimi i parimit të shërbyer klientëve me gjithë zemër dhe duke marrë nevojat e konsumatorëve si pikë themelore e fillimit të work.With kompanisë avantazhin e cilësisë së lartë, të produkteve me çmim të ulët, në mënyrë të qëndrueshme vazhdimisht zhvillimin e lartë e brendshme fund të tregut të konsumatorëve.

Pse na zgjodhet ne ?
Inovacioni dhe efikasiteti është qëllimi ynë, njerëzit Liftpand bërë

Ngritësit me dizajn kompakt, 
sigurinë e mirë, performancë të lartë dhe funksionimin efikas,
Ne jemi të angazhuar për të ndihmuar klientët tanë të shkurtuar bimore dhe ndërtimin e investimet, për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit, të zvogëlojë mirëmbajtjen e përditshme,
konsumi i energjisë ekonomizimit dhe për të arritur kthimin më të mirë të investimeve,
për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve për kushte të ndryshme operative
dhe të sigurojë atyre me zgjidhje one-stop.

Shërbimi ynë Industry
Aktualisht, Ngritësit Liftpand përdorur gjerësisht në industrinë e automobilave, makineri ndërtimi, industria e çelikut, industria e ndërtimit të anijeve, industria e hapësirës ajrore, industria bërthamore, magazinimin logjistikës, industria transformator, industrinë e energjisë, industria e përpunimit makineri, industrinë e letrës, e përpunimit të ushqimit industri, industrinë metalike nonferrous, kimike, industria e energjisë së erës, industria e metalurgjisë, trajtimi i mbeturinave Industri, magazinimin enë port dhe industri të tjera.

Marrëdhënie Ndërkombëtare Our
pajisje Liftpand heqja është gjithashtu e njohur tashmë në tregun ndërkombëtar nga ofertave

për nevojat tregun ndërkombëtar që nga viti 2010 me sukses për produktet e saj
nëpërmjet marrëdhënieve të saj të shkëlqyer provuar në të tashmen ndërkombëtare
tregjet kapur me produktin e saj të cilësisë.
Aktualisht, Ngritësit Liftpand kanë shërbimit dhe punës në Bangladesh,
Sri Lanka, Filipine, Indonezi, Pakistan, Indi, Gjermani,
Meksikë, Brizal, Emiratet e Bashkuara Arabe, etj Më shumë se 80 vende dhe rajone.