Ngritësit AC Hidraulike paletë Truck -Manual | Ngritësit elektrike | trajtimin material | manipulim - Liftpand CHINA

AC Hidraulike paletë Truck

Përshkrim i shkurtër:

Manual kamion hidraulike kaci është një pajisje manual heqjen për trajtimin e mallrave. Kjo është më e lehtë, më efektive dhe më të zakonshme ngarkimin dhe shkarkimin mjet në transportin kaci, dhe kjo është një ndihmë e mirë për trajtimin e mallrave në seminar. përdorur gjerësisht në logjistikë, magazina, fabrika dhe vende të tjera.


Detail Product

Technical Parametri

Product Tags

Karakteristikat e AC Kallëp pompë dore paletë Truck:

kamion hidraulike kaci mund të përdoret për ngarkimin me rafte të lartë apo të transportit të shkurtër në distancë. 

Me ka ndez ose elektromagnetike, kjo është veçanërisht e përshtatshme për transportin e mallrave ndezëse dhe eksplozive në automobilave ngarkimit, punëtori, magazina, terminalet, stacionet apo oborre mallrave, etj

kamion kaci ka avantazhet e bilancit lartëson, rotacionit fleksibël, pesha të lehta vetë dhe funksionimin e lehtë.

Integral hedh pompë është më e bukur dhe të qëndrueshme.

Importuar core vlerë e integruar në jetën e gjatë. 

Chroming shufrës së pistonit në strukturën e fortë.

尺寸

 


 • Previous:
 • Next:

 • model AC20 AC30 AC50
  Kapaciteti (kg) 2000 3000 5000
  lartësia Min.fork (mm) 80 80 85
  lartësia Max.fork (mm) 190 190 200
  Drejtues Wheel (mm) 180*50 Nylon/Polyurethane 180*50 Nylon/Polyurethane 180*50 Nylon
  Fork Wheel 80 * 70 80 * 70  
  Overall height(mm) 1220
  Gjatësia e përgjithshme (mm) 1560
  Fork width(mm) 550/685
  Gjatësia Fork (mm) 1200
  Vetë Pesha (kg) 62/65 68/70 130/140
 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne