Na kontaktoni

Panda mekanike Equipment Co., ltd

Adresë

Donglu Zona e Zhvillimit Ekonomik,
Baoding City, Hebei, China

telefon

0318-5816768

+86 15132860591

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne